Mercan Makina T Serisi Halatlı Vinç Sayfası

Türkiye'nin halatlı vinç markası

İçeriğe git

Ana menü:

Mercan Makina T Serisi Halatlı Vinç Sayfası

CE belgeli halatlı vinçler FEM kurallarına uygun olarak tasarlanmıştır.

Halatlı vinçlerimizin genel özellikleri

 En ileri teknolojiyle tasarlanmış olan değişik tip ve çeşitlerdeki halatlı tip elektrikli vinçler uzun yıllar süren tecrübemizin ürünüdür. Kullanıcılarının son derece memnun olduğu halatlı vinçlerimiz dünyanın bir çok ülkesinde güvenle kullanılmaktadır. Seri halde FEM standartlarına uygun olarak üretilen halatlı vinçler, uzun ömürlü olmasını sağlayan dikkatli ve özenli bir imalat teknolojisi ile üretilmektedir. Halatlı vinçlerimizden kalkış momenti yüksek konik rotorlu motor ( frenli özel vinç motorudur ) kullanılmaktadır. Dayanıklı ve sağlam yapılı halatlı vinçlerimiz basit ve anlaşılır bir mekanizmaya sahip olup kompakt yapılı dizaynı ile değişik kullanım şekillerine göre adapte olup en az derecede bakım gerektirmektedir.

 Vinçlerimiz 1 ton’dan, 70 ton’a kadar değişik çalışma gruplarına, kaldırma yüksekliklerine; kaldırma ve yürütme süratlerine ayrıca çeşitli özel kullanım ortamlarına uygun geniş bir imkanlar yelpazesi sunmaktadır.

 CE belgeli halatlı vinçlerimiz FEM kurallarına uygun olarak tasarlanmış ve makineler yönetmeliklerine (EC 89/392/EWG; 91/368/EWG; 93/94/EWG; 93/68EWG) uygun olarak üretilmiştir.

Halatlı Vinç - Kaldırma kapasiteleri 1 ton ve 70 ton arası

T Serisi elektrikli halatlı vinçler modüler yapıda olup aşağıdaki parçalardan oluşmaktadır.
Halatlı Vinç - Donam Sistemi

Halatlı Vinçlerin Ürün Kodu Açıklaması

Halatlı Vinçlerin Teknik ÖzellikleriMonoray Vinçlerde Kullanılan Yürütme Motorların Özellikleri (380V-50Hz)

T-Serisi Halatlı Vinç Ölcüleri

Türkiye'nin halatlı vinç markası Mercan Makina
1 ton halatlı vinç, 2 ton halatlı vinç, 3 ton halatlı vinç, 4 ton halatlı vinç, 5 ton alatlı vinç, 10 ton halatlı vinç, 20 ton halatlı vinç, 30 ton halatlı vinç, 40 ton halatlı vinç, 50-60-70 ton halatlı vinç imalatı. Çelik halatlı vinç, elektrikli halatlı vinç, monoraya vinç satışı. Bulgar vinç. Bulgaristan balkansko vinç. Elmot vinç. Bulgaristan markası balkansko ve elmot vinçleri.
M Crane Systems © 2018
info@mercanmakina.com.tr
İçeriğe dön | Ana menüye dön